ZAPROSZENIA INDYWIDUALNE
Koszt zaproszenia przygotowanego według Twojego pomysłu wyceniamy zawsze indywidualnie.
Indywidualny projekt zaproszenia jest u nas bezpłatny.
W celu otrzymania wyceny prosimy o kontakt:
- mailowo na info@weddingspot.pl
- przez Facebook Messenger
Opisz nam dokładnie jak powinno wyglądać zaproszenie. Jeśli posiadasz, prześlij nam również zdjęcia / inspiracje na których moglibyśmy się wzorować.
Po zaakceptowaniu wyceny oraz wpłacie zadatku w wysokości 150 PLN (zadatek jest odliczany przy końcowym podsumowaniu), projekt otrzymasz od nas w ciągu 1-4 dni roboczych. Jeżeli po zapoznaniu się z nim masz uwagi, chętnie dokonamy w nim niezbędnych poprawek, tak aby w pełni Cię satysfakcjonował.
Termin realizacji zamówienia (nadania przesyłki/odbioru osobistego) to 5-10 dni roboczych. Liczony jest od następnego dnia roboczego od akceptacji projektu, opłacenia zamówienia w całości i przesłania prawidłowej listy nazwisk do personalizacji.
Doradzamy zamówienie kilku sztuk zaproszeń bez personalizacji (wykropkowanych), tak na wszelki wypadek. Minimalna ilość dodruku zaproszeń to 15 sztuk, koszt jednego zaproszenia jest taki jak dla ilości 50-75 sztuk.

GOTOWE PROJEKTY
Podoba Ci się któryś z naszych gotowych wzorów? Świetnie! Skontaktuj się z nami:
- mailowo na info@weddingspot.pl
- przez Facebook Messenger
Napisz nam ile i których zaproszeń chcesz zamówić. W przypadku projektów, które mamy już na stronie istnieje możliwość bezpłatnej modyfikacji wzoru np. zmiany koloru tła,  czcionki, zmiana treści etc. Jeżeli chcesz coś zmienić daj nam znać. Podaj podstawowe dane do personalizacji: imiona i nazwiska, datę i godzinę ślubu, nazwę i adres kościoła, nazwę i adres sali, datę i numery telefonów do potwierdzenia przybycia. Możesz dopisać opcjonalnie uwagi dotyczące wierszyków,  rebusów itp.
W odpowiedzi podeślemy podsumowanie zamówienia wraz z danymi do wpłaty. Po opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas projekt w ciągu 1-4 dni roboczych. Jeżeli po zapoznaniu się z nim masz uwagi, chętnie dokonamy w nim niezbędnych poprawek, tak aby w pełni Cię satysfakcjonował.
Termin realizacji zamówienia (nadania przesyłki/odbioru osobistego) to 5-10 dni roboczych. Liczony jest od następnego dnia roboczego od akceptacji projektu i przesłania prawidłowej listy nazwisk do personalizacji.
Do każdego zamówienia dołączamy paragon fiskalny lub na życzenie fakturę VAT.
Doradzamy zamówienie kilku sztuk zaproszeń bez personalizacji (wykropkowanych), tak na wszelki wypadek. Minimalna ilość dodruku zaproszeń to 15 sztuk, koszt jednego zaproszenia jest taki jak dla ilości 50-75 sztuk.

JAK PRZYGOTOWAĆ LISTĘ NAZWISK DO PERSONALIZACJI?
Listę proszę przygotować według poniższych wskazówek:
- format pliku XLS (Excel) lub TXT (Notatnik)
- imię i nazwisko w nazwie pliku np. Lista_Anna_Kowalska.txt
- do każdego wariantu osobna lista np. jedna z gośćmi na ślub i wesele, druga z gośćmi tylko na ślub
- jedna linia/komórka na jedno zaproszenie
- bez liczb porządkowych
- nazwiska odmienione, dopasowane do treści zaproszenia
- jeżeli przed nazwiskami ma znaleźć się zwrot "Sz.P." należy dopisać go przed każdym nazwiskiem, przed którym ma się on znaleźć
Przykłady:
Jadwigę Borek
Annę i Jana Kowalskich z dziećmi
Olgę Majewską i Tomasza Nowaka
Marcina Raczyńskiego z osobą towarzyszącą
Jeśli w przesłanej liście znajdują się goście, w nazwiskach których występują znaki specjalne inne niż polskie np. niemieckie lub skandynawskie, przesyłając listę poinformuj nas o tym. Proszę zwrócić szczególną uwagę na poprawność nazwisk (literówki, ogonki, etc.), ponieważ my nie ingerujemy w listę. Nazwiska są importowane w programie z pliku bezpośrednio do projektu.
Back to Top